O firmie

 Auto Concept jest dynamicznie rozwijającą się firmą,  która inwestuje w swoją kadrę mechaników  oraz wyposażenie warsztatowe aby mogli sprostać wszystkim naprawą samochodów. Dobrze wyszkolona kadra doradców handlowych jest w stanie sprostać wszelakim problemom w doborze części i materiałów eksploatacyjnych do każdego typu pojazdów.

Dobry i sprawdzony mechanik, któremu możemy zaufać i powierzyć nasze auto jest zawsze ceniony. Wiedzą o tym i mocno pracują na swoją renomę mechanicy z firmy Auto Concept - nowego serwisu samochodowego na ulicy Fordońskiej 405a. Tanio, szybko i solidnie naprawią każde auto. W ramach swojej oferty Auto Concept oferuje również wymianę opon.

Naprawa samochodów

Nasz firma od lat zajmuje się naprawą samochodów wszystkich marek i modeli. Naszym klientom zapewniamy najwyższą gwarancję jakości usług, trafne diagnozy, tanie i szybkie naprawy.

Wulkanizacja

Sprawne auto by być w stu procentach bezpiecznym potrzebuje dobrych opon. Chodzi tu nie tylko o ich zmianę w zależności od panującego sezonu, ale przede wszystkim o ich odpowiednie dopasowanie. W naszym warsztacie pomagamy naszym klientom w doborze odpowiedniego ogumienia.

Sprzedaż części

Chętnie podejmiemy się współpracy i doradztwa, zarówno firmom jak i osobom prywatnym, które w swojej pracy lub realizacji hobby potrzebują odpowiednich części do samochodów. Możemy pomóc w odnalezieniu na rynku potrzebnych części i osiągnięciu satysfakcjonującej ceny.

Zakres naszych usług

  • Nasz zakład naprawczy zajmuje się mechaniką pojazdową każdego typu aut.

    W naszym warsztacie zajmujemy między innymi:

Pytania & wątpliwości

  • Wielu z nas używa samochodów, jednak nie wszyscy wiemy, czy wszystko z naszym autem jest w porządku.

    Nie na wszystkie pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć bez obejrzenia i posłuchania samochodu, ale z pewnością jest wiele nurtujących Państwa pytań, na które z chęcią odpowiemy. Zachęcamy do pisania na nasz adres mailowy w formularzu kontaktowym.

     

Wszelkie prawa zastrzeżone © ogladalnosc.pl - projekt strony www, hosting, pozycjonowanie