Mobilna wulkanizacja Bydgoszcz

tel: 535 594 961

Mobilny serwis opon Bydgoszcz i okolice

Zapewniamy szybką i bezproblemową wymianę opon w dowolnym, wskazanym przez klienta miejscu. Może być to podjazd przed domem, parking na osiedlu czy przed supermarketem. Wszędzie, gdzie zapewni się dostatecznie dużo miejsca dla wulkanizatora do zdjęcia i ponownego założenia kół. To usługa skrojona na potrzeby klienta, który nie ma ochoty stać w długich kolejkach wraz z nadejściem każdego sezonu.

Jak działa mobilny serwis opon Bydgoszcz?

We wskazane przez nas miejsce i o ustalonej godzinie przyjeżdża Mobilna Wulkanizacja, wyposażona we wszelki niezbędny sprzęt. Cały proces naprawy oraz wymiany opon przebiega identycznie do tego znanego ze standardowych stacji wulkanizacyjnych, z tą różnicą, że nie musimy nigdzie jeździć, ani czekać w kolejkach. Jesteśmy w stanie naprawić przebite koło na drodze, a w razie potrzeby zapewnić oponę zastępczą, aby umożliwić dalszą jazdę. Nasz personel stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący sprostać najcięższym wyzwaniom.


Świadczymy takie usługi, jak:

  • Naprawa (wulkanizacja) opon
  • Wymiana kół
  • Wymiana opon
  • Wymiana kół TIR
  • Sprzedaż opon
  • Obsługa czujników ciśnienia
  • Wyważanie kół


Działamy na terenie Bydgoszczy i okolic przez
24h. Naprawa koła, naprawa opony, sprzedaż opon, mobilna wulkanizacja TIR, mobilny serwis opon.

Mobilna wulkanizacja Bydgoszcz

Czasem naprawdę niewiele potrzeba, żeby uszkodzić oponę. Nawet ostry kamień, bądź zbyt gwałtowny najazd na wysoki krawężnik może przerwać ciągłość jej struktury, a nagłe uszkodzenie opony to zawsze kłopot. Zazwyczaj kierowca jest w stanie poradzić sobie samodzielnie. Gdybyś jednak z jakiegoś powodu potrzebował wsparcia, służymy pomocą. Wystarczy, że zadzwonisz na nr 535 594 961 i zgłosisz problem, a my zajmiemy się resztą. Nasz mobilny warsztat wulkanizacyjny dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i wymieni lub naprawi uszkodzoną oponę. Nasza mobilna wulkanizacja działa dla Ciebie 24/7. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uporamy się z zadaniem szybko, sprawnie i równie profesjonalnie jak w warsztacie.