Serwis opon Bydgoszcz

tel: 52 347 16 56

lifted-car-in-garage-9R6GTHW.jpg
Wulkanizacja stacjonarna - Serwis opon Bydgoszcz

Stacjonarny serwis opon Bydgoszcz

Sezonowa wymiana kół lub opon jest ważnym elementem dbałości o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Prawo w naszym kraju nie nakłada na kierowcę obowiązku w tym zakresie, jednak każdy świadomy użytkownik dróg wie, jak istotny jest to nawyk. Ogumienie w samochodzie powinno być wymieniane na początku zimy oraz na początku wiosny. Przyjmuje się, że wymiany należy dokonać odpowiednio, gdy temperatura powietrza na stałe spadnie poniżej 7°C lub wzrośnie powyżej 7°C.

Warto również pamiętać, że o ile sezonowa wymiana opon nie jest obowiązkowa, to jednak istnieje ścisła norma głębokości bieżnika, poniżej której opona jest uznawana za niezdatną do użytku. Jazda na tzw. łysych oponach jest zagrożona mandatem oraz daje funkcjonariuszowi policji podstawę do zatrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu. Przepis stanowi, że nie należy korzystać z ogumienia o głębokości bieżnika niższej niż 1,6 mm.

Równie ważne jest, aby wymiany dokonać w sposób fachowy i zgodny z przyjętymi normami. Dobrze założona opona i odpowiednio wyważone koło to gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje opony są prawidłowo osadzone a koła właściwie wyważone, skorzystaj z usług wulkanizacyjnych serwisu samochodowego Auto Bydgoszcz.

Wulkanizacja Bydgoszcz – Fordon

 

Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu obsługi ogumienia. Na bydgoskim rynku działamy nieprzerwanie od wielu lat i cały czas specjalizujemy się w naprawach aut osobowych oraz. dostawczych. Najważniejsi są dla nas klienci – ich zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszych usług utrzymywała się na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi z zakresu:

  • sprzedaż opon
  • wymiana opon
  • naprawa/wulkanizacja opon
  • wyważanie kół
  • obsługa oraz sprzedaż czujników ciśnienia TPMS
  • prostowanie felg aluminiowych oraz stalowych
  • wymiana opon Run-Flat
  • pompowanie kół azotem

 

Jak działa nasz serwis opon w Bydgoszczy

Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani mechanicy z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że Wasz samochód jest w dobrych rękach a portfel zanadto nie ucierpi. Wszelkie koszty naprawy są przedstawiane Klientowi przed przystąpieniem do pracy, a w wyniku niespodziewanych okoliczności jest on informowany na bieżąco o postępie prac i możliwych opcjach naprawy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego oferujemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie: