Mobilna wulkanizacja Bydgoszcz

Mobilny Serwis Opon Bydgoszcz i okolice

Zapewniamy szybką i bezproblemową wymianę opon w dowolnym, wskazanym przez klienta miejscu. Może być to podjazd przed domem, parking na osiedlu czy przed supermarketem. Wszędzie, gdzie zapewni się dostatecznie dużo miejsca  do zdjęcia i ponownego założenia kół. To usługa skrojona na potrzeby klienta, który nie ma ochoty stać w długich kolejkach wraz z nadejściem każdego sezonu.

Jak działa Mobilny Serwis Opon w Bydgoszczy?

 

We wskazane przez nas miejsce i o ustalonej godzinie przyjeżdża Mobilna Wulkanizacja, wyposażona we wszelki niezbędny sprzęt. Cały proces naprawy oraz wymiany opon przebiega identycznie do tego znanego ze standardowych stacji wulkanizacyjnych, z tą różnicą, że nie musimy nigdzie jeździć, ani czekać w kolejkach. Jesteśmy w stanie naprawić przebite koło na drodze, a w razie potrzeby zapewnić oponę zastępczą, aby umożliwić dalszą jazdę. Nasz personel stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący sprostać najcięższym wyzwaniom.


Świadczymy takie usługi, jak:

  • Naprawa (wulkanizacja) opon
  • Wymiana kół
  • Wymiana opon
  • Wymiana kół TIR
  • Sprzedaż opon
  • Obsługa czujników ciśnienia
  • Wyważanie kół

 

Mobilna Wulkanizacja Bydgoszcz cennik

 

Czasem naprawdę niewiele potrzeba, żeby uszkodzić oponę. Nawet ostry kamień, bądź zbyt gwałtowny najazd na wysoki krawężnik może przerwać ciągłość jej struktury, a nagłe uszkodzenie opony to zawsze kłopot. Zazwyczaj kierowca jest w stanie poradzić sobie samodzielnie. Gdybyś jednak z jakiegoś powodu potrzebował wsparcia, służymy pomocą. Wystarczy, że zadzwonisz na nr 535 594 961 i zgłosisz problem, a my zajmiemy się resztą. Nasz mobilny warsztat wulkanizacyjny dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i wymieni lub naprawi uszkodzoną oponę. Nasza mobilna wulkanizacja działa dla Ciebie 24/7. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uporamy się z zadaniem szybko, sprawnie i równie profesjonalnie jak w warsztacie.