Mobilna Wulkanizacja Bydgoszcz

Zapewniamy szybką i bezproblemową mobilną wymianę opon w dowolnym, wskazanym przez klienta miejscu. Może być to podjazd przed domem, parking na osiedlu czy przed supermarketem. Wszędzie, gdzie zapewni się dostatecznie dużo miejsca  do zdjęcia i ponownego założenia kół. To usługa skrojona na potrzeby klienta, który nie ma ochoty stać w długich kolejkach wraz z nadejściem każdego sezonu.

 

We wskazane przez nas miejsce i o ustalonej godzinie przyjeżdża Mobilna Wulkanizacja, wyposażona we wszelki niezbędny sprzęt. Cały proces naprawy oraz wymiany opon przebiega identycznie do tego znanego ze standardowych stacji wulkanizacyjnych, z tą różnicą, że nie musimy nigdzie jeździć, ani czekać w kolejkach. Jesteśmy w stanie naprawić przebite koło na drodze, a w razie potrzeby zapewnić oponę zastępczą, aby umożliwić dalszą jazdę. Nasz personel stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący sprostać najcięższym wyzwaniom.


Świadczymy takie usługi, jak:

  • Naprawa (wulkanizacja) opon
  • Wymiana kół
  • Wymiana opon
  • Wymiana kół TIR
  • Sprzedaż opon
  • Obsługa czujników ciśnienia
  • Wyważanie kół

 

Mobilna Wulkanizacja Bydgoszcz cennik

Wymiana całych kół z wyważeniem oraz kontrolą ciśnienia (4szt.)
rozmiar felgifelgi stalowefelgi aluminiowe
do 16"120 zł130 zł
17"-18"130 zł140 zł
od 19"od 140 złod 150 zł
Wymiana opon na feldze wraz z wyważeniem (4 szt.)
rozmiar felgifelgi stalowefelgi aluminiowe
do 15"130 zł140 zł
16"-17"140 zł160 zł
18"180 zł
19"210 zł
20"250 zł
powyżej 20"ustalane indywidualnie
naprawa kołaod 120 zł
Auta SUV/terenowedopłata 30 zł/ komplet
Opony niskoprofilowedopłata 30 zł / komplet
Opony Run Flatdopłata 100 zł / komplet
Felgi z czujnikami ciśnienia TPMSdopłata 30 zł / komplet
Wymiana opon samochód dostawczy (4 szt.)
rozmiar felgifelgi stalowefelgi aluminiowe
do 14"160 zł200zł
15"-16"200 zł230 zł
powyżej 16"od 240 złod 260 zł
koła bliźniacze50zł/szt

Podane ceny obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18 oraz w soboty w godzinach 8-14

Cena ulega podniesieniu (lub jest ustalana indywidualnie):
 – o 50% od pon do pt w godzinach 6-7 oraz 18-22, w soboty w godzinach 6-8 oraz 14-18
 – o 100% od pon do pt w godzinach 22-6, w soboty od godziny 18, w niedziele oraz święta

Ceny dla firm i flot ustalane są indywidualnie.

 

Czasem naprawdę niewiele potrzeba, żeby uszkodzić oponę. Nawet ostry kamień, bądź zbyt gwałtowny najazd na wysoki krawężnik może przerwać ciągłość jej struktury, a nagłe uszkodzenie opony to zawsze kłopot. Zazwyczaj kierowca jest w stanie poradzić sobie samodzielnie. Gdybyś jednak z jakiegoś powodu potrzebował wsparcia, służymy pomocą. Wystarczy, że zadzwonisz na nr 535 594 961 i zgłosisz problem, a my zajmiemy się resztą. Nasz mobilny warsztat wulkanizacyjny dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i wymieni lub naprawi uszkodzoną oponę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uporamy się z zadaniem szybko, sprawnie i równie profesjonalnie jak w warsztacie.

Potrzebujesz innej usługi? Sprawdź również:

Znajdziesz nas również na platformie Motointegrator.pl

Wulkanizacja Mobilna 24h Bydgoszcz, wulkanizacja 24h bydgoszcz 3-maja, Mobilna wulkanizacja fordon, Mobilna wulkanizacja TIR Bydgoszcz, Wulkanizacja Bydgoszcz, Wulkanizacja Bydgoszcz Fordon, Mobilną Wulkanizacja Osielsko, mobilna wulkanizacja h serwis opon, wulkanizacja h serwis opon mobilne. dojazdem do klienta, wulkan h mobilny serwis, mobilny wulkan h serwis, serwis opon mobilne koła bydgoszcz, bydgoszcz mobilny serwis opon, stalowa felga aluminiowa run, felga aluminiowa run on flat, wulkanizacja h bydgoszcz, mobilna wulkanizacja bydgoszcz, mobilna wulkanizacja bydgoszcz, mobilna wulkanizacja bydgoszcz, mobilna wulkanizacja bydgoszcz