wulkanizacja Fordon
Wulkanizacja Fordon - wulkanizacja fordon
Wulkanizacja Wiesław Niciński

Sezonowa wymiana kół lub opon jest ważnym elementem dbałości o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Prawo w naszym kraju nie nakłada na kierowcę obowiązku w tym zakresie, jednak każdy świadomy użytkownik dróg wie, jak istotny jest to nawyk. Ogumienie w samochodzie powinno być wymieniane na początku zimy oraz na początku wiosny. Przyjmuje się, że wymiany należy dokonać odpowiednio, gdy temperatura powietrza na stałe spadnie poniżej 7°C lub wzrośnie powyżej 7°C.

Warto również pamiętać, że o ile sezonowa wymiana opon nie jest obowiązkowa, to jednak istnieje ścisła norma głębokości bieżnika, poniżej której opona jest uznawana za niezdatną do użytku. Jazda na tzw. łysych oponach jest zagrożona mandatem oraz daje funkcjonariuszowi policji podstawę do zatrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu. Przepis stanowi, że nie należy korzystać z ogumienia o głębokości bieżnika niższej niż 1,6 mm.

Równie ważne jest, aby wymiany dokonać w sposób fachowy i zgodny z przyjętymi normami. Dobrze założona opona i odpowiednio wyważone koło to gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje opony są prawidłowo osadzone a koła właściwie wyważone, skorzystaj z usług wulkanizacyjnych serwisu samochodowego Auto Bydgoszcz.

Zakład Wulkanizacji i Wyważania Kół Wiesław Niciński

 

Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu obsługi ogumienia. Na bydgoskim rynku działamy nieprzerwanie od przeszło 30 lat i cały czas specjalizujemy się w naprawach aut osobowych oraz. dostawczych. Najważniejsi są dla nas klienci – ich zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszych usług utrzymywała się na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi z zakresu:

  • sprzedaż opon
  • wymiana opon
  • naprawa/wulkanizacja opon
  • wyważanie kół
  • obsługa oraz sprzedaż czujników ciśnienia TPMS
  • prostowanie felg aluminiowych oraz stalowych
  • wymiana opon Run-Flat
  • pompowanie kół azotem

 

Zadzwoń
52 347-16-56

 

Jak działa nasz serwis opon w Bydgoszczy

Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani mechanicy z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że Wasz samochód jest w dobrych rękach a portfel zanadto nie ucierpi. Wszelkie koszty naprawy są przedstawiane Klientowi przed przystąpieniem do pracy, a w wyniku niespodziewanych okoliczności jest on informowany na bieżąco o postępie prac i możliwych opcjach naprawy.

 

Naprawa koła? Przebita opona? Odwiedź naszą wulkanizację

Każdy użytkownik pojazdu może mieć problem w postaci przebitego koła. Naprawę opony najlepiej zlecić specjalistom. Wulkanizacja Fordońska 407 przychodzi z pomocą. Nasze długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje, iż podczas procesu naprawy opony zostaną użyte odpowiednie techniki oraz materiały a sama usługa będzie wykonana profesjonalnie i pozwoli na dalsze bezpieczne użytkowanie pojazdu.

 

Zakup opon – zaufaj specjalistom

Kupno opon to z pozoru błahe zadanie. Na popularnych platformach aż roi się od przeróżnych ofert. Niestety bardzo często to co wydaje się proste wcale takie nie jest. Szerokość, średnica, indeks prędkości, poziom hałasu czy indeks zużycia paliwa to tylko jedne z wielu elementów jakie należy wziąć pod uwagę. Zgłaszając się do nas masz pewność, iż opony będą odpowiednio dobrane do Twojego pojazdu i oczekiwań a jazda stanie się przyjemna i bezpieczna w każdych warunkach.

 
 
Nie masz gdzie przechowywać opon? To nie problem, zgłoś się do nas!
 

Wiemy, jak bardzo kłopotliwe jest trzymanie kół w piwnicy czy garażu. Jadąc do warsztatu trzeba je zapakować do samochodu co często wiąże się z zabrudzeniem wnętrza a jego czyszczenie może generować dodatkowe koszty. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zapewnia możliwość pozostawienia kół i opon w przechowalni.

Potrzebujesz innej usługi? Sprawdź również:

Znajdziesz nas również na platformie Motointegrator.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego oferujemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie:

wulkanizacja fordon pelplińska, mobilna wulkanizacja bydgoszcz, bydgoszcz wulkanizacja, wulkanizacja pod skarpą bydgoszcz, RAF CAR cennik,rafcar