wulkanizacja Fordon

Wulkanizacja Fordon Wiesław Niciński

Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu obsługi ogumienia. Na bydgoskim rynku działamy nieprzerwanie od przeszło 30 lat i cały czas specjalizujemy się w naprawach opon aut osobowych oraz. dostawczych. Najważniejsi są dla nas klienci – ich zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Każdego dnia dokładamy starań, aby jakość naszych usług utrzymywała się na najwyższym poziomie. Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani mechanicy z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że Wasz samochód jest w dobrych rękach a portfel zanadto nie ucierpi. Wszelkie koszty naprawy są przedstawiane Klientowi przed przystąpieniem do pracy, a w wyniku niespodziewanych okoliczności jest on informowany na bieżąco o postępie prac i możliwych opcjach naprawy. Oferujemy między innymi:

Zakład Wulkanizacji i Wyważania Kół Wiesław Niciński

Najwyższa jakość! Rozsądna cena! Długoletnie doświadczenie!

Naprawa koła? Przebita opona? Odwiedź naszą wulkanizację!

Każdy użytkownik pojazdu może mieć problem w postaci przebitego koła. Naprawę opony najlepiej zlecić specjalistom. Wulkanizacja Fordońska 407 przychodzi z pomocą. Nasze długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje, iż podczas procesu naprawy opony zostaną użyte odpowiednie techniki oraz materiały a sama usługa będzie wykonana profesjonalnie i pozwoli na dalsze bezpieczne użytkowanie pojazdu.

Zakup opon - zaufaj specjalistom!

Kupno opon to z pozoru błahe zadanie. Na popularnych platformach aż roi się od przeróżnych ofert. Niestety bardzo często to co wydaje się proste wcale takie nie jest. Szerokość, średnica, indeks prędkości, poziom hałasu czy indeks zużycia paliwa to tylko jedne z wielu elementów jakie należy wziąć pod uwagę. Zgłaszając się do nas masz pewność, iż opony będą odpowiednio dobrane do Twojego pojazdu i oczekiwań a jazda stanie się przyjemna i bezpieczna w każdych warunkach. 

Dzięki współpracy z wieloma hurtowniami jesteśmy w stanie zaoferować opony praktycznie każdej marki w niższych cenach niż w sklepach internetowych! 

Pamiętaj, kupując u nas opony nie płacisz za utylizację starych!

Problem z czujnikami ciśnienia? Odwiedź nasz serwis opon!

Zarówno dobór jak i bieżąca obsługa czujników ciśnienia TPMS może stanowić nie lada problem. Jeśli chcesz mieć pewność, że czujniki w Twoim pojeździe będą działały poprawnie to odwiedź nasz serwis. Najnowocześniejsze urządzenia, którymi dysponujemy pozwalają na programowanie oraz diagnozę czujników nawet w samochodach z bieżącego roku! Obsługujemy auta z rynku EU i USA!

Masz uszkodzony czujnik? Rozładowała się bateria? W wielu przypadkach jesteśmy w stanie go naprawić, a jeśli jest to niemożliwe, dobierzemy nowy czujnik!

Chcesz mieć drugi komplet kół i uniknąć programowania czujników przy każdej wymianie? Jest to możliwe! Skontaktuj się z nami!

Wymiana opon gwarancją bezpieczeństwa!

Sezonowa wymiana kół lub opon jest ważnym elementem dbałości o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Prawo w naszym kraju nie nakłada na kierowcę obowiązku w tym zakresie, jednak każdy świadomy użytkownik dróg wie, jak istotny jest to nawyk. Ogumienie w samochodzie powinno być wymieniane na początku zimy oraz na początku wiosny. Przyjmuje się, że wymiany należy dokonać odpowiednio, gdy temperatura powietrza na stałe spadnie poniżej 7°C lub wzrośnie powyżej 7°C.

Warto również pamiętać, że o ile sezonowa wymiana opon nie jest obowiązkowa, to jednak istnieje ścisła norma głębokości bieżnika, poniżej której opona jest uznawana za niezdatną do użytku. Jazda na tzw. łysych oponach jest zagrożona mandatem oraz daje funkcjonariuszowi policji podstawę do zatrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu. Przepis stanowi, że nie należy korzystać z ogumienia o głębokości bieżnika niższej niż 1,6 mm.

Równie ważne jest, aby wymiany dokonać w sposób fachowy i zgodny z przyjętymi normami. Dobrze założona opona i odpowiednio wyważone koło to gwarancja bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje opony są prawidłowo osadzone a koła właściwie wyważone, skorzystaj z usług wulkanizacyjnych serwisu samochodowego Auto Bydgoszcz.

Nie masz gdzie przechować opon? To nie problem, zgłoś się do nas!
  Wiemy, jak bardzo kłopotliwe jest trzymanie kół w piwnicy czy garażu. Jadąc do warsztatu trzeba je zapakować do samochodu co często wiąże się z zabrudzeniem wnętrza a jego czyszczenie może generować dodatkowe koszty. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zapewnia możliwość pozostawienia kół i opon w przechowalni.

Potrzebujesz innej usługi? Sprawdź również:

Znajdziesz nas również na platformie Motointegrator.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, dlatego oferujemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie:

wulkanizacja fordon pelplińska, wulkanizacja bydgoszcz fordon 24h, Mobilna wulkanizacja Kraków cennik,

bydgoszcz wulkanizacja, wulkanizacja pod skarpą bydgoszcz,

RAF CAR cennik,  kontroli pojazdów fordon mechanika pojazdowa, stacja kontroli pojazdów fordon mechanika, zakład wulkanizacji i wyważania kół, wojmag stacja kontroli pojazdów fordon,  fordon, serwis opon i felg, rafcar,  wymiana opon i wulkanizacja,

mechanika pojazdowa wulkanizacja i wymiana, pojazdowa wulkanizacja i wymiana opon, pojazdów fordon mechanika pojazdowa wulkanizacja, Mechanik Fordon, RAFCAR, wojmag cennik,

Wulkanizacja Fordońska 407,Wulkanizacja Pod Skarpą Bydgoszcz, Wulkanizacja Bydgoszcz 24h, Wulkanizacja Bydgoszcz 24h, Wojmag Bydgoszcz, wymiana opon i wulkanizacja, zakład wulkanizacji i wyważania kół, lokalizacji bydgoszcz fordon, serwis opon i felg,

mechanika pojazdowa wulkanizacja, dzielnicy fordon, wulkanizacja naprawa pojazdów samochodowych, polecaną firmę oferującą wulkanizację, pojazdów samochodowych marek szczukowski, niciński wiesław zakład wulkanizacji