Mechanika Pojazdowa Bydgoszcz

tel. 535 594 961

mobilna wulkanizacja tir bydgoszcz
wulkanizacja Fordon

Kompleksowe usługi samochodowe

Warsztat samochodowy Auto Bydgoszcz to rodzinny serwis samochodowy świadczący kompleksowe usługi z zakresu napraw mechanicznych samochodów, a także wulkanizacji, serwisu opon oraz holowania pojazdów. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wieloletnie doświadczenie i dbałość o drobiazgi.

W naszej firmie doświadczenie zawodowe i wysokie standardy wypracowane przez ojca spotykają się ze specjalistycznym wykształceniem i świeżym spojrzeniem syna. Całość wzbogacają pracujący z pasją członkowie załogi. To wszystko składa się na dobrą atmosferę pracy i środowisko przyjazne klientowi. Stawiamy na rzetelną diagnostykę. Wymieniamy tylko wtedy, gdy nie jest możliwa naprawa, lub na wyraźne życzenie klienta. Nie musisz się obawiać, że narazimy Cię na zbędne koszty. Działamy skutecznie i uczciwie, dzięki czemu posiadamy oddane grono zadowolonych klientów, do którego serdecznie zapraszamy również Ciebie.

AutoBydgoszcz.pl to: warsztat samochodowy mobilna wulkanizacja serwis opon pomoc drogowa

Oferujemy pełen zakres usług samochodowych i oddajemy do dyspozycji klienta zespół kompetentnych mechaników, dla których priorytetem jest profesjonalna realizacja zleceń. Nasi pracownicy to fachowcy posiadający rzetelną wiedzę i pracujący z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Cały zespół dokłada wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszych usług.

 

Warsztat samochodowy Bydgoszcz

Warsztat samochodowy Wiesław Niciński to specjalistyczna diagnostyka Twojego pojazdu. Starannie wykonamy wszelkiego rodzaju naprawy oraz czynności konserwacyjne. Nasi mechanicy zawsze informują klientów o charakterze rozpoznanego problemu, przedstawiają możliwe warianty naprawy oraz pomagają klientowi wybrać optymalny. Z wielką przyjemnością zajmiemy się dla Ciebie:

  • diagnostyką samochodową,
  • bieżącą naprawą usterek,
  • wymianą oleju i filtrów,
  • naprawą tłumików,
  • geometrią kół,
  • serwisem klimatyzacji samochodowej.

 

Serwis opon Bydgoszcz

To usługa dzięki, której będziesz mógł bezpiecznie poruszać się po drogach o każdej porze roku. Zadzwoń i umów się na dogodny dla siebie termin. Wybierz miejsce, które jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Jeśli masz ochotę, zapraszamy do nas. Jeśli wolisz, żebyśmy przyjechali do Ciebie, również jest to możliwe. Mobilna wulkanizacja  to usługa, dzięki której unikniesz stania w kolejce, a sezonowa wymiana opon stanie się znacznie mniej czasochłonna. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie wymienić opony zarówno w pojedynczym samochodzie osobowym, jak i całej flocie pojazdów ciężarowych.


Pomoc drogowa Bydgoszcz

Miałeś wypadek lub kolizję? Zaskoczyła Cię niespodziewana usterka? Utknąłeś w zaspie? Zabrakło Ci paliwa? Miałeś ciężki dzień i nalałeś niewłaściwy rodzaj do baku, a Twój samochód się zbuntował? A może po prostu potrzebujesz, żeby ktoś przewiózł Twój pojazd z jednego miejsca na drugie? Zaufaj fachowcom i pozwól, że my zajmiemy się resztą.

Jesteśmy dla Ciebie czynni 24/7. Działamy na terenie Bydgoszczy, Torunia, Nakła, Inowrocławia, Świecia, Szubina oraz okolic. Pomoc drogowa Wiesław Niciński to wyspecjalizowana flota pojazdów holujących, dzięki której jesteśmy w stanie przetransportować każdy pojazd. Bez trudu przewieziemy samochód ciężarowy, autobus, maszynę rolniczą, auto z napędem 4×4, auto z zablokowanymi kołami, samochód z automatyczną skrzynią biegów, motocykl, a nawet łódź. Nasze pojazdy holownicze to profesjonalne maszyny, które umożliwiają bezpieczny transport pojazdu ważącego nawet 40 ton.

Podczas zgłoszenia zadamy Ci kilka pytań. Postaraj się możliwie dokładnie przedstawić zaistniały problem. Twoje informacje są dla nas niezwykle cenne. Na ich podstawie dobierzemy i wyślemy odpowiedni pojazd. Jeśli podróżowało z Tobą więcej osób, powiedz nam o tym. W kabinie naszej lawety znajdują się standardowo 2 miejsca pasażerskie. Jeżeli potrzebujesz transportu dla większej liczby osób, pomożemy także w tym zakresie. Pamiętaj, że nasi kierowcy to doświadczeni mechanicy. Jeśli tylko będzie to możliwe, usuną usterkę na miejscu zdarzenia, abyś mógł dalej podróżować bez przeszkód.

Najpopularniejsze usługi

Wyślij zapytanie

Odezwij się do nas, czekamy na Ciebie!

Znalezienie dobrego fachowca bywa naprawdę trudnym zadaniem. Powierz swój samochód w nasze ręce, zaufaj wiedzy, doświadczeniu i opiniom zadowolonych klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. 

O nas - napełnianie klimatyzacji