Jak nie masz czasu albo możliwości, żeby jechać chociażby na wymianę opon, to… wymiana opon przyjedzie do Ciebie.

Usługa mobilnej wulkanizacji to propozycja dla tych, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się w warsztacie samochodowym bądź serwisie wulkanizacyjnym. Nie ukrywajmy – wiosenny i jesienny czas wymiany opon zwykle oznacza konieczność umówienia się na konkretny termin i uzbrojenie się w cierpliwość. W szczycie kolejki do serwisu mogą być kilkudniowe.

Niekiedy ogumienie w samochodzie jest uszkodzone i samodzielny przyjazd do serwisu staje się w takiej sytuacji ryzykowny, a koszty wynajmu lawety niewspółmierne do korzyści. To dlatego mobilny serwis wulkanizacyjny zjawi się na miejscu i pomoże rozwiązać problem z oponami. Taka propozycja kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i posiadaczy floty samochodowej.

Profesjonalna firma, oferująca mobilną wulkanizację, jest w stanie za jednym razem przygotować czy uratować ogumienie dla większej liczby aut. Mobilny serwis wulkanizacyjny świadczy takie same usługi, jak warsztat stacjonarny – wymieni ogumienie lub całe koła, wyważy felgi, sprawdzi i dostosuje ciśnienie w oponach. Jeśli trzeba, naprawi opony na miejscu, a gdy okaże się to niemożliwe, zabierze je ze sobą, zabezpieczy auto, a po naprawie dostarczy i założy opony ponownie.