Mobilna Wulkanizacja Bydgoszcz

Mobilna wymiana opon gdziekolwiek chcesz

Jak nie masz czasu albo możliwości, żeby jechać chociażby na wymianę opon, to… wymiana opon przyjedzie do Ciebie.

Usługa mobilnej wulkanizacji to propozycja dla tych, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się w warsztacie samochodowym bądź serwisie wulkanizacyjnym. Nie ukrywajmy – wiosenny i jesienny czas wymiany opon zwykle oznacza konieczność umówienia się na konkretny termin i uzbrojenie się w cierpliwość. W szczycie kolejki do serwisu mogą być kilkudniowe.

Niekiedy ogumienie w samochodzie jest uszkodzone i samodzielny przyjazd do serwisu staje się w takiej sytuacji ryzykowny, a koszty wynajmu lawety niewspółmierne do korzyści. To dlatego mobilny serwis wulkanizacyjny zjawi się na miejscu i pomoże rozwiązać problem z oponami. Taka propozycja kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i posiadaczy floty samochodowej.

Profesjonalna firma, oferująca mobilną wulkanizację, jest w stanie za jednym razem przygotować czy uratować ogumienie dla większej liczby aut. Mobilny serwis wulkanizacyjny świadczy takie same usługi, jak warsztat stacjonarny – wymieni ogumienie lub całe koła, wyważy felgi, sprawdzi i dostosuje ciśnienie w oponach. Jeśli trzeba, naprawi opony na miejscu, a gdy okaże się to niemożliwe, zabierze je ze sobą, zabezpieczy auto, a po naprawie dostarczy i założy opony ponownie.